Curs valutar BNR azi 23 Ianuarie 2018 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 23 Ianuarie 2018. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.66790.0023
TRYNoua lira turceasca1.00490.0056999999999999
UAHHryvna ucraineana0.13230.00059999999999999
BRLRealul brazilian1.1904-0.00030000000000019
CADDolarul canadian3.05590.0033999999999996
CHFFranc elvetian3.9611-0.00099999999999989
CNYRenminbi-ul chinezesc0.59510.00069999999999992
CZKCoroana ceheasca0.18370
DKKCoroana daneza0.62710.00039999999999996
EGPLira egipteana0.21520.00059999999999999
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.66790.0023
GBPLira sterlina5.31860.027
HRKKuna Croata0.62800.00039999999999996
HUF100 Forinti maghiari1.5063-0.0015000000000001
INRRupia indiana0.05970.0001
JPY100 Yeni japonezi3.44510.0072000000000001
KRW100 Woni sud-coreeni0.3549-0.0011
MDLLeul moldovenesc0.22610.00070000000000001
MXNPeso-ul mexican0.2032-0.0017
NOKCoroana norvegiana0.4839-0.001
NZDDolarul neo-zeelandez2.79140.0105
PLNZlotul polonez1.11910.00039999999999996
RSDDinarul sarbesc0.03949.9999999999996E-5
RUBRubla ruseaasca0.06740.0001
SEKCoroana suedeza0.4741-0.00019999999999998
THB0.11970.00020000000000001
AUDDolarul australian1.00490.0056999999999999
BGNLeva bulgareasca0.13230.00059999999999999
USDDolar american3.81160.0057
XAUGramul de aur163.76110.6019
XDRDST5.49800.0081000000000007
ZARRandul sud-african0.3145-0.0017
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre