Curs valutar BNR azi 23 Februarie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 23 Februarie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.5190-0.0027
UAHHryvna ucraineana0.15870.0019
USDDolar american4.2856-0.021
BRLRealul brazilian1.39870.0075
CADDolarul canadian3.2585-0.0118
CHFFranc elvetian4.2434-0.0085
CNYRenminbi-ul chinezesc0.6231-0.003
CZKCoroana ceheasca0.1673-0.0001
DKKCoroana daneza0.6079-0.0004
EGPLira egipteana0.2692-0.0034
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.5190-0.0027
GBPLira sterlina5.3429-0.0206
HRKKuna Croata0.60800.0007
HUF100 Forinti maghiari1.4677-0.004
INRRupia indiana0.0641-0.0002
JPY100 Yeni japonezi3.7860-0.0248
KRW100 Woni sud-coreeni0.37660
MDLLeul moldovenesc0.21520.0008
MXNPeso-ul mexican0.21500.0006
NOKCoroana norvegiana0.5126-0.0012
NZDDolarul neo-zeelandez3.0829-0.002
PLNZlotul polonez1.0480-0.0042
RSDDinarul sarbesc0.0364-0.0001
RUBRubla ruseaasca0.0739-0.0004
SEKCoroana suedeza0.4766-0.0013
TRYNoua lira turceasca1.19790.0067
AUDDolarul australian0.15870.0019
BGNLeva bulgareasca4.2856-0.021
XAUGramul de aur170.5593-0.7794
XDRDST5.7877-0.021
ZARRandul sud-african0.33040.0017
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre