Curs valutar BNR azi 25 Martie 2019 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 25 Martie 2019. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.75380.0029000000000003
TRYNoua lira turceasca0.7421-0.0147
UAHHryvna ucraineana0.1560-0.00020000000000001
BRLRealul brazilian1.0752-0.0319
CADDolarul canadian3.1324-0.0061
CHFFranc elvetian4.22840.0096999999999996
CNYRenminbi-ul chinezesc0.62580.00030000000000008
CZKCoroana ceheasca0.1846-0.00030000000000002
DKKCoroana daneza0.63690.00029999999999997
EGPLira egipteana0.24330
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.75380.0029000000000003
GBPLira sterlina5.53440.0172
HRKKuna Croata0.64090.00040000000000007
HUF100 Forinti maghiari1.5008-0.0031000000000001
INRRupia indiana0.06109.9999999999996E-5
JPY100 Yeni japonezi3.81250.0115
KRW100 Woni sud-coreeni0.37070.00039999999999996
MDLLeul moldovenesc0.24370.0012
MXNPeso-ul mexican0.2198-0.0016
NOKCoroana norvegiana0.4923-0.00069999999999998
NZDDolarul neo-zeelandez2.88940.0021
PLNZlotul polonez1.1059-0.0010999999999999
RSDDinarul sarbesc0.04030
RUBRubla ruseaasca0.06540
SEKCoroana suedeza0.45520.0012
THB0.13300.0005
AUDDolarul australian0.7421-0.0147
BGNLeva bulgareasca0.1560-0.00020000000000001
USDDolar american4.20130.0024999999999995
XAUGramul de aur177.89450.71879999999999
XDRDST5.85180.0058999999999996
ZARRandul sud-african0.2911-0.0017
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre