Curs valutar BNR azi 27 Aprilie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 27 Aprilie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.5289-0.0066
UAHHryvna ucraineana0.1564-0.0001
USDDolar american4.1565-0.0055
BRLRealul brazilian1.3102-0.0118
CADDolarul canadian3.0613-0.006
CHFFranc elvetian4.1832-0.000999999999999
CNYRenminbi-ul chinezesc0.6029-0.0011
CZKCoroana ceheasca0.1680-0.0006
DKKCoroana daneza0.6088-0.0009
EGPLira egipteana0.2296-0.0003
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.5289-0.0066
GBPLira sterlina5.36150.0237
HRKKuna Croata0.6052-0.0022
HUF100 Forinti maghiari1.4483-0.006
INRRupia indiana0.0648-0.0002
JPY100 Yeni japonezi3.7358-0.0037
KRW100 Woni sud-coreeni0.3664-0.0024
MDLLeul moldovenesc0.2155-0.0001
MXNPeso-ul mexican0.2188-0.0014
NOKCoroana norvegiana0.4853-0.0007
NZDDolarul neo-zeelandez2.8628-0.0107
PLNZlotul polonez1.0708-0.0021
RSDDinarul sarbesc0.0367-0.0001
RUBRubla ruseaasca0.0732-0.0005
SEKCoroana suedeza0.4704-0.0039
TRYNoua lira turceasca1.16510.0059
AUDDolarul australian0.1564-0.0001
BGNLeva bulgareasca4.1565-0.0055
XAUGramul de aur168.9724-0.2331
XDRDST5.6913-0.0052
ZARRandul sud-african0.3133-0.0034
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre