Curs valutar BNR azi 29 Mai 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 29 Mai 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.56370.0064
UAHHryvna ucraineana0.15480.0008
USDDolar american4.08220.0181
BRLRealul brazilian1.25220.0112
CADDolarul canadian3.03580.0173
CHFFranc elvetian4.18750.0015
CNYRenminbi-ul chinezesc0.59550.0033
CZKCoroana ceheasca0.17250.0001
DKKCoroana daneza0.61330.0009
EGPLira egipteana0.22530.0007
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.56370.0064
GBPLira sterlina5.24200.0133
HRKKuna Croata0.61480.001
HUF100 Forinti maghiari1.4821-0.0018
INRRupia indiana0.06330.0003
JPY100 Yeni japonezi3.66550.0028
KRW100 Woni sud-coreeni0.36430.001
MDLLeul moldovenesc0.22280.0003
MXNPeso-ul mexican0.22070.0011
NOKCoroana norvegiana0.48560.001
NZDDolarul neo-zeelandez2.88560.0214
PLNZlotul polonez1.09170.0008
RSDDinarul sarbesc0.03720.0001
RUBRubla ruseaasca0.07230.0005
SEKCoroana suedeza0.46940.0009
TRYNoua lira turceasca1.13980.0026
AUDDolarul australian0.15480.0008
BGNLeva bulgareasca4.08220.0181
XAUGramul de aur166.36340.9043
XDRDST5.63540.0178
ZARRandul sud-african0.31480.0003
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre