Curs valutar BNR azi 23 Februarie 2018 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 23 Februarie 2018. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.65520.0012999999999996
TRYNoua lira turceasca0.99900.004
UAHHryvna ucraineana0.14020.00029999999999999
BRLRealul brazilian1.16340.0050999999999999
CADDolarul canadian2.9752-0.0112
CHFFranc elvetian4.04730.0095999999999998
CNYRenminbi-ul chinezesc0.59690.0017
CZKCoroana ceheasca0.18390.00010000000000002
DKKCoroana daneza0.62510.00019999999999998
EGPLira egipteana0.2138-0.0005
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.65520.0012999999999996
GBPLira sterlina5.28370.023
HRKKuna Croata0.62590.001
HUF100 Forinti maghiari1.4879-0.0024
INRRupia indiana0.05840.0001
JPY100 Yeni japonezi3.53850.0099999999999998
KRW100 Woni sud-coreeni0.35090.00090000000000001
MDLLeul moldovenesc0.22730.00040000000000001
MXNPeso-ul mexican0.20330.0016
NOKCoroana norvegiana0.48040.0005
NZDDolarul neo-zeelandez2.7585-0.0182
PLNZlotul polonez1.11610.0024000000000002
RSDDinarul sarbesc0.03950
RUBRubla ruseaasca0.06710.00040000000000001
SEKCoroana suedeza0.4637-0.0019
THB0.12020.00020000000000001
AUDDolarul australian0.99900.004
BGNLeva bulgareasca0.14020.00029999999999999
USDDolar american3.7813-0.0054000000000003
XAUGramul de aur161.61840.4821
XDRDST5.48530.0020999999999995
ZARRandul sud-african0.32610.0024
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre