Curs valutar BNR azi 26 Aprilie 2018 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 26 Aprilie 2018. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.64900.0015999999999998
TRYNoua lira turceasca0.93900.0054999999999999
UAHHryvna ucraineana0.14550.00069999999999998
BRLRealul brazilian1.0952-0.00080000000000013
CADDolarul canadian2.97250.0119
CHFFranc elvetian3.88080.0030999999999999
CNYRenminbi-ul chinezesc0.60340.001
CZKCoroana ceheasca0.18279.9999999999989E-5
DKKCoroana daneza0.62400
EGPLira egipteana0.21570.00070000000000001
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.64900.0015999999999998
GBPLira sterlina5.31890.0042
HRKKuna Croata0.62649.9999999999989E-5
HUF100 Forinti maghiari1.4851-0.00049999999999994
INRRupia indiana0.05719.9999999999996E-5
JPY100 Yeni japonezi3.49220.0019
KRW100 Woni sud-coreeni0.35370.0014
MDLLeul moldovenesc0.2305-0.00029999999999999
MXNPeso-ul mexican0.20270.0015
NOKCoroana norvegiana0.4799-9.9999999999989E-5
NZDDolarul neo-zeelandez2.6979-0.0030999999999999
PLNZlotul polonez1.1002-0.0022
RSDDinarul sarbesc0.03949.9999999999996E-5
RUBRubla ruseaasca0.0609-0.0008
SEKCoroana suedeza0.4445-0.0014
THB0.12090.00019999999999999
AUDDolarul australian0.93900.0054999999999999
BGNLeva bulgareasca0.14550.00069999999999998
USDDolar american3.81600.0094999999999996
XAUGramul de aur162.40080.2688
XDRDST5.50730.0076999999999998
ZARRandul sud-african0.30880.0034
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre