Curs valutar BNR azi 13 Decembrie 2018 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 13 Decembrie 2018. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.6485-0.012
TRYNoua lira turceasca0.7629-0.0016999999999999
UAHHryvna ucraineana0.1470-0.0008
BRLRealul brazilian1.05990.0066000000000002
CADDolarul canadian3.0597-0.0146
CHFFranc elvetian4.1190-0.0178
CNYRenminbi-ul chinezesc0.5938-0.003
CZKCoroana ceheasca0.1799-0.00020000000000001
DKKCoroana daneza0.6227-0.0015999999999999
EGPLira egipteana0.2276-0.002
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.6485-0.012
GBPLira sterlina5.17220.0142
HRKKuna Croata0.6291-0.0017
HUF100 Forinti maghiari1.4383-0.002
INRRupia indiana0.0570-9.9999999999996E-5
JPY100 Yeni japonezi3.6010-0.024
KRW100 Woni sud-coreeni0.3632-0.0011
MDLLeul moldovenesc0.23790.00040000000000001
MXNPeso-ul mexican0.2030-0.0013
NOKCoroana norvegiana0.4779-0.0011
NZDDolarul neo-zeelandez2.8080-0.0096000000000003
PLNZlotul polonez1.0827-0.00079999999999991
RSDDinarul sarbesc0.0393-9.9999999999996E-5
RUBRubla ruseaasca0.0616-0.00029999999999999
SEKCoroana suedeza0.45050.001
THB0.1249-0.00050000000000001
AUDDolarul australian0.7629-0.0016999999999999
BGNLeva bulgareasca0.1470-0.0008
USDDolar american4.0861-0.0259
XAUGramul de aur163.1769-1.4147
XDRDST5.6549-0.0246
ZARRandul sud-african0.28900.0022
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre