Curs valutar BNR azi 23 Noiembrie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 23 Noiembrie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.65460.0049
TRYNoua lira turceasca1.00490.0063
UAHHryvna ucraineana0.1463-0.0031
BRLRealul brazilian1.21910.005
CADDolarul canadian3.09970.0008
CHFFranc elvetian4.00830.0096
CNYRenminbi-ul chinezesc0.5968-0.0012
CZKCoroana ceheasca0.18260.0002
DKKCoroana daneza0.62540.0006
EGPLira egipteana0.2219-0.0016
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.65460.0049
GBPLira sterlina5.2287-0.0128
HRKKuna Croata0.61430.0007
HUF100 Forinti maghiari1.48600.0022
INRRupia indiana0.0608-0.0001
JPY100 Yeni japonezi3.53300.0026
KRW100 Woni sud-coreeni0.3625-0.0009
MDLLeul moldovenesc0.22690.0002
MXNPeso-ul mexican0.21110.0009
NOKCoroana norvegiana0.48320.0009
NZDDolarul neo-zeelandez2.71040.0101
PLNZlotul polonez1.10440.0013
RSDDinarul sarbesc0.0390-0.0001
RUBRubla ruseaasca0.06730.0001
SEKCoroana suedeza0.47280.0024
THB0.1203-0.0005
AUDDolarul australian1.00490.0063
BGNLeva bulgareasca0.1463-0.0031
USDDolar american3.9306-0.0259
XAUGramul de aur163.2736-0.0695
XDRDST5.5667-0.0152
ZARRandul sud-african0.2833-0.0008
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre