Curs valutar BNR azi 13 Decembrie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 13 Decembrie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.6327-0.0035
TRYNoua lira turceasca1.0248-0.0038
UAHHryvna ucraineana0.1446-0.0002
BRLRealul brazilian1.19230.0013
CADDolarul canadian3.0632-0.0044
CHFFranc elvetian3.97570.0011
CNYRenminbi-ul chinezesc0.59560.0008
CZKCoroana ceheasca0.1805-0.0005
DKKCoroana daneza0.6224-0.0005
EGPLira egipteana0.22100
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.6327-0.0035
GBPLira sterlina5.26260.0177
HRKKuna Croata0.6132-0.0016
HUF100 Forinti maghiari1.4733-0.0017
INRRupia indiana0.06120.0001
JPY100 Yeni japonezi3.47720.0074
KRW100 Woni sud-coreeni0.3612-0.0002
MDLLeul moldovenesc0.22770.0004
MXNPeso-ul mexican0.2056-0.0008
NOKCoroana norvegiana0.4716-0.0009
NZDDolarul neo-zeelandez2.73510.0005
PLNZlotul polonez1.0985-0.0039
RSDDinarul sarbesc0.03880
RUBRubla ruseaasca0.0667-0.0002
SEKCoroana suedeza0.4675-0.0003
THB0.12100.0003
AUDDolarul australian1.0248-0.0038
BGNLeva bulgareasca0.1446-0.0002
USDDolar american3.94310.0063
XAUGramul de aur157.3742-0.0578
XDRDST5.56050.0054
ZARRandul sud-african0.2886-0.001
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre