Curs valutar BNR azi 27 Iulie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 27 Iulie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.56560.0028
TRYNoua lira turceasca1.10310.0016
UAHHryvna ucraineana0.1509-0.0013
BRLRealul brazilian1.24040.0034
CADDolarul canadian3.1304-0.0077
CHFFranc elvetian4.0643-0.0365
CNYRenminbi-ul chinezesc0.5779-0.0032
CZKCoroana ceheasca0.1752-0.0001
DKKCoroana daneza0.61400.0004
EGPLira egipteana0.2172-0.0016
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.56560.0028
GBPLira sterlina5.11580.0057
HRKKuna Croata0.61580.0002
HUF100 Forinti maghiari1.49440.0042
INRRupia indiana0.0607-0.0003
JPY100 Yeni japonezi3.4979-0.0107
KRW100 Woni sud-coreeni0.3493-0.0013
MDLLeul moldovenesc0.21630.0003
MXNPeso-ul mexican0.22150.0004
NOKCoroana norvegiana0.49210.0012
NZDDolarul neo-zeelandez2.93090.0169
PLNZlotul polonez1.07190.001
RSDDinarul sarbesc0.03790.0001
RUBRubla ruseaasca0.06560.0001
SEKCoroana suedeza0.4760-0.0008
THB0.1168-0.0004
AUDDolarul australian1.10310.0016
BGNLeva bulgareasca0.1509-0.0013
USDDolar american3.8936-0.0312
XAUGramul de aur158.05190.7835
XDRDST5.4775-0.0211
ZARRandul sud-african0.30170.0009
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre