Curs valutar BNR azi 25 Mai 2018 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 25 Mai 2018. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.62880.0045000000000002
TRYNoua lira turceasca0.8331-0.0069
UAHHryvna ucraineana0.15110.00020000000000001
BRLRealul brazilian1.0830-0.004
CADDolarul canadian3.0615-0.0038999999999998
CHFFranc elvetian3.97990.0020000000000002
CNYRenminbi-ul chinezesc0.61870.001
CZKCoroana ceheasca0.1793-0.00010000000000002
DKKCoroana daneza0.62140.00059999999999993
EGPLira egipteana0.22060.0005
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.62880.0045000000000002
GBPLira sterlina5.2780-0.0045000000000002
HRKKuna Croata0.62590.00040000000000007
HUF100 Forinti maghiari1.4479-0.0034000000000001
INRRupia indiana0.05830.0006
JPY100 Yeni japonezi3.61000.0172
KRW100 Woni sud-coreeni0.36680.001
MDLLeul moldovenesc0.2348-0.00039999999999998
MXNPeso-ul mexican0.20200.0012
NOKCoroana norvegiana0.4876-0.00020000000000003
NZDDolarul neo-zeelandez2.74060.0144
PLNZlotul polonez1.0752-0.002
RSDDinarul sarbesc0.03929.9999999999996E-5
RUBRubla ruseaasca0.0641-9.9999999999989E-5
SEKCoroana suedeza0.45370.0025
THB0.12380.00069999999999999
AUDDolarul australian0.8331-0.0069
BGNLeva bulgareasca0.15110.00020000000000001
USDDolar american3.95240.0093000000000001
XAUGramul de aur165.78991.4152
XDRDST5.60500.0097000000000005
ZARRandul sud-african0.31700.00040000000000001
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre