Curs valutar BNR azi 20 Octombrie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 20 Octombrie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.59750.0054
TRYNoua lira turceasca1.06150.0002
UAHHryvna ucraineana0.1467-0.0001
BRLRealul brazilian1.22990.0034
CADDolarul canadian3.1140-0.0071
CHFFranc elvetian3.9646-0.0128
CNYRenminbi-ul chinezesc0.58820.0007
CZKCoroana ceheasca0.17880.0002
DKKCoroana daneza0.61760.0007
EGPLira egipteana0.2207-0.0001
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.59750.0054
GBPLira sterlina5.12030.0035
HRKKuna Croata0.61250.0009
HUF100 Forinti maghiari1.49220.0027
INRRupia indiana0.05990.0001
JPY100 Yeni japonezi3.4365-0.0146
KRW100 Woni sud-coreeni0.34430.0006
MDLLeul moldovenesc0.2242-0.0008
MXNPeso-ul mexican0.2062-0.0007
NOKCoroana norvegiana0.4883-0.0007
NZDDolarul neo-zeelandez2.7187-0.0172
PLNZlotul polonez1.0831-0.0011
RSDDinarul sarbesc0.03860.0001
RUBRubla ruseaasca0.06760
SEKCoroana suedeza0.4769-0.0002
THB0.11740
AUDDolarul australian1.06150.0002
BGNLeva bulgareasca0.1467-0.0001
USDDolar american3.89450.0044
XAUGramul de aur160.3963-0.1992
XDRDST5.49400.0039
ZARRandul sud-african0.2846-0.0028
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre