Curs valutar BNR azi 24 Martie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 24 Martie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.5552-0.0003
UAHHryvna ucraineana0.15570.0002
USDDolar american4.2149-0.008
BRLRealul brazilian1.3443-0.024
CADDolarul canadian3.1536-0.0153
CHFFranc elvetian4.2530-0.0015
CNYRenminbi-ul chinezesc0.6121-0.0011
CZKCoroana ceheasca0.16860
DKKCoroana daneza0.6125-0.0001
EGPLira egipteana0.2326-0.0001
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.5552-0.0003
GBPLira sterlina5.2643-0.0147
HRKKuna Croata0.6140-0.0002
HUF100 Forinti maghiari1.4719-0.0018
INRRupia indiana0.06440
JPY100 Yeni japonezi3.7960-0.0087
KRW100 Woni sud-coreeni0.3765-0.0004
MDLLeul moldovenesc0.21620.0009
MXNPeso-ul mexican0.22270.0005
NOKCoroana norvegiana0.4968-0.0012
NZDDolarul neo-zeelandez2.9561-0.0164
PLNZlotul polonez1.06660.001
RSDDinarul sarbesc0.0367-0.0001
RUBRubla ruseaasca0.07360.0002
SEKCoroana suedeza0.4781-0.0012
TRYNoua lira turceasca1.1650-0.002
AUDDolarul australian0.15570.0002
BGNLeva bulgareasca4.2149-0.008
XAUGramul de aur168.5557-0.8884
XDRDST5.7436-0.0084
ZARRandul sud-african0.33780.0011
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre