Curs valutar BNR azi 12 Noiembrie 2018 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 12 Noiembrie 2018. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.6586-0.00020000000000042
TRYNoua lira turceasca0.75640.0114
UAHHryvna ucraineana0.14830.0008
BRLRealul brazilian1.10730.0155
CADDolarul canadian3.13130.0196
CHFFranc elvetian4.09640.0165
CNYRenminbi-ul chinezesc0.59350.0025000000000001
CZKCoroana ceheasca0.1795-0.00010000000000002
DKKCoroana daneza0.62460
EGPLira egipteana0.23070.0014
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.6586-0.00020000000000042
GBPLira sterlina5.3120-0.0322
HRKKuna Croata0.62710.00019999999999998
HUF100 Forinti maghiari1.4475-0.0023
INRRupia indiana0.05670
JPY100 Yeni japonezi3.62830.021
KRW100 Woni sud-coreeni0.36400.00019999999999998
MDLLeul moldovenesc0.24110.0014
MXNPeso-ul mexican0.20410.0017
NOKCoroana norvegiana0.48860.0021
NZDDolarul neo-zeelandez2.78180.0129
PLNZlotul polonez1.0845-0.0026999999999999
RSDDinarul sarbesc0.03949.9999999999996E-5
RUBRubla ruseaasca0.0611-9.9999999999996E-5
SEKCoroana suedeza0.45340.0005
THB0.12500.00070000000000001
AUDDolarul australian0.75640.0114
BGNLeva bulgareasca0.14830.0008
USDDolar american4.13420.0279
XAUGramul de aur160.4438-0.46299999999999
XDRDST5.70190.0184
ZARRandul sud-african0.28770.00080000000000002
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre