Curs valutar BNR azi 22 Iunie 2017 pentru toate monedele

Cursul valutar BNR zilnic si curs valutar BNR in timp real . ultimul update de pe 22 Iunie 2017. Cursul valutar afiseaza toate monedele. Cursul de schimb afiseaza grafic si evolutia din ultima luna.

SimbolDenumireCotatieVariatie
EUREuro4.5915-0.0072
TRYNoua lira turceasca1.16870.0026
UAHHryvna ucraineana0.1579-0.0009
BRLRealul brazilian1.2323-0.0087
CADDolarul canadian3.0886-0.0178
CHFFranc elvetian4.2240-0.0131
CNYRenminbi-ul chinezesc0.6015-0.0032
CZKCoroana ceheasca0.1748-0.0002
DKKCoroana daneza0.6173-0.0008
EGPLira egipteana0.2271-0.0004
AEDDirhamul Emiratelor Arabe Unite4.5915-0.0072
GBPLira sterlina5.2031-0.0049
HRKKuna Croata0.6190-0.0011
HUF100 Forinti maghiari1.48690.0003
INRRupia indiana0.0637-0.0002
JPY100 Yeni japonezi3.6998-0.0157
KRW100 Woni sud-coreeni0.3597-0.0012
MDLLeul moldovenesc0.2254-0.0004
MXNPeso-ul mexican0.22630.0004
NOKCoroana norvegiana0.48510.0023
NZDDolarul neo-zeelandez2.9863-0.0033
PLNZlotul polonez1.0831-0.0009
RSDDinarul sarbesc0.0377-0.0001
RUBRubla ruseaasca0.0686-0.0005
SEKCoroana suedeza0.4701-0.0006
THB0.1210-0.0005
AUDDolarul australian1.16870.0026
BGNLeva bulgareasca0.1579-0.0009
USDDolar american4.1096-0.0191
XAUGramul de aur165.3832-0.1019
XDRDST5.6690-0.0195
ZARRandul sud-african0.31650.0006
Minstru Valcov in audienta la BNR privind situatia francului elvetian

Darius Valcov (Ministrul Finantelor) se va intalni cu Mugur Isarescu (Guvernatorul BNR) azi la ora 18:30 pentru a discuta despre